Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - stal i drewno
Aranżacje - antykorozja
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - elewacje
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - wnętrza
Aranżacje - stal i drewno
Aranżacje - stal i drewno
Aranżacje - elewacje
Aranżacje - wnętrza
Previous Next Play Pause

* cena promocyjna w przypadku produktów wybarwianych maszynowo dotyczy produktu bazowego i jest ceną brutto

  • Filtruj
  • Switch to grid layout
  • Swtich to table layout
  Nazwa Opis Asortyment Cena
disbocret-515-betonfarbe
Disbocret 515 Betonfarbe

Najwyższej jakości, kryjąca rysy i pęknięcia specjalna ochronna farba do betonu o wyjątkowo wysokim stopniu krycia. Także na stare warstwy malarskie.

farby do fasad
everal-primer-1l
Everal Primer

Matowa farba alkidowa do gruntowania surowych powierzchni drewnianych, suchego betonu, tynku, powierzchni szpachlowych, cegły, gipsu, a także powierzchni uprzednio malowanych farbami wapiennymi lub klejowymi. EVERAL PRIMER izoluje przebarwienia pochodzące z podłoża oraz zabezpiecza podłoże uszkodzone przez wilgoć i plamy z wilgoci. Farba posiada konsystencję tiksotropową, dzięki czemu nie ścieka z pionowych powierzchni.

farby do metalu i drewna
latex-samt-10
Latex Samt 10

Satynowo-matowa farba lateksowa. 1 klasa odporności na szorowanie na mokro.

farby do wnętrz
scotte-5
Scotte 5

SCOTTE 5 jest wodorozcieńczalną, matową, lateksową farbą akrylową. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Tworzy równą fakturę odporną na delikatne przemywanie. Szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu. Produkt jest rekomendowany przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii.

farby do wnętrz
scotte-7
Scotte 7

SCOTTE 7 jest wodorozcieńczalną, półmatową, lateksową farbą akrylową. Tworzy zmywalną powierzchnię. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu. Produkt jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Nie zawiera rozpuszczalników ani amoniaku i może być używana do malowania ścian w żłobkach, przedszkolach, szpitalach, a także w pomieszczeniach, w których nie powinny występować czynniki alergizujące.

farby do wnętrz
scotte-g-grund
Scotte G Grund

SCOTTE GRUND jest wodorozcieńczalną, akrylową farbą gruntującą. Posiada bardzo dobre właściwości kryjące i wypełniające - ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, co sprawia, że powierzchnia pomalowana farbą wykończeniową ma równomierny połysk. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia.

farby do wnętrz
scotte-r2
Scotte R2

SCOTTE Reflexfri Takfarg R2 jest wodorozcieńczalną, w pełni matową farbą do malowania sufitów.

farby do wnętrz
thermosan-nqg
ThermoSan NQG

Nowoczesna, niepodatna na zabrudzenia, silikonowa farba fasadowa (NQG) Nano-Quarz-Gitter z nano-cząsteczkami kwarcu. Optymalna ochrona elewacji przed zawilgoceniem i rozwojem mikroorganizmów - rozwój technologii Caparol-Clean-Concept.

farby do fasad
beckers
polifarb-debica
jedynka
quick-mix
polifarblodz
caparol
anza
soudal
color-expert
tikkurila2